Ako si vylepšiť deň tantrou

V súčasnej dobe je najmä medzi mužmi populárne posilňovanie. Trávia veľa času v uzavretých miestnostiach a niekedy to preháňajú do takej miery, že sa nedokážu poriadne uvoľniť a upokojiť. V podobnom duchu prežívajú aj sex, sú tak nastavení, majú v sebe neustály rytmus, svalové vypätie, a tak sa môže ľahko stať, že sa krásny milostný sexuálny zážitok premení na mechanickú záležitosť. Sex je ale energia, a pokiaľ tam chýba a úkon sa prehupne skôr do rutiny, môže to viesť dokonca k rozchodu.

A práve pre takéto situácie je tu Tantra Spa v Bratislave bratislavatantra.sk.

erotické masáže

Masáže navodzujú uvoľnenie a upokojenie – prvé, čo vás na tantrických masážach prekvapí, je pocit pohody a upokojenia. Musíte sa najskôr upokojiť, aby ste mohli prežívať slasť a rozkoš. Zvonku si ľudia vyslovene dotiahnú do masážneho salónu stresové zážitky a majú ich v hlave ešte dobrých desať minút, úlohou tantry je stres zahodiť a spláchnuť do kanála, aby ste mohli myslieť len na relax a blaženosť.

masážny olej

Nechajte svaly tentoraz regenerovať – niektoré tantra masáže prebiehajú tak, že je klient úplne pasívny a všetku iniciatívu preberá masérka. To sa dá využiť na maximálnu relaxáciu a svalovú regeneráciu, vstupujte teda do tantrického salónu s vedomím, že svaly tentokrát nepotrebujete, a že sa sústredíte na pôsobenie energie. Čoskoro zistíte, že tantra vás učí hlavne odlišnému prežívaniu sexuality, kde sa viac pozornosti venuje duchovnej zložke. Tým sa vám tiež otvárajú brány k väčšej rozkoši a k lepšiemu pochopeniu, ako sexualitu vnímajú ženy. Budete im potom aj lepšie rozumieť a váš sex tým môže získať nový rozmer.

Nový rozmer striekania – tantra samozrejme nie je len o uvoľnení, o to sa bude snažiť väčšina masáží, cieľom tantry je umožniť vám krásne vyvrcholenie v podobe výstreku semena tak, aby ste sa domnievali, že je to doteraz vaše najkrajšie striekanie. Pre mužov je pocit, že striekajú, veľmi dôležitý, a k rozkoši rozhodne patrí.