Ľahké športy

Športu sa venuje čoraz viac ľudí. Denne vidíme rôznych bežcov, cyklistov, kolobežkárov alebo iných športovcov. V televízii pozerávame rôzne športové relácie a programy. Niekedy sa tak vžijeme do nejakého zápasu, že očakávame kto vyhrá. Aj vy máte radi nejaký druh športu? Čomu sa popri svojej práci venujete?

 

beh

 

Behanie

Veľmi obľúbeným športom začína byť behanie. Vidíte aj vy na ulici bežiaceho človeka a hovoríte si, že by ste aj vy mali začať behávať? Nenechávajte to na neskôr. Na behanie nepotrebujete výstroj, ktorá je drahá. Stačí vám tielko, šortky, vhodné tenisky a pustite sa do behania. Pri behaní mnoho ľudí počúva hudbu. Vyskúšajte to taktiež a uvidíte, ako dobre sa vám bude behať. Behaním si uvoľňujete celé telo a zhadzujete omnoho rýchlejšie kilogramy z vášho tela. Je to perfektný spôsob na chudnutie. Navyše môžete zavolať svoje kamarátky alebo kamarátov a behanie vám pôjde veľmi ľahko.

 

Fitnes

Mnoho žien chodí do rôznych fitnes centier. Hlavne aj mamičky na rodičovských dovolenkách. Zaobstarajú si stráženie pre svoje dieťa a nahovoria svoju kamarátku, že práve fitnes je to správne riešenie na prejdenie na iné myšlienky. Tiež na fitnes nepotrebujete drahú výstroj, všetky prístroje máte priamo vo fitnes centre.

fitnes

 

Mužské športy

Muži radi športujú a chodia na rôzne tréningy. Medzi obľúbené parí hokej, futbal alebo karate. Už malí chlapci radi chodia na karate. Chcú byť silnejšími, čo im karate aj poskytne. Futbal je tiež veľmi obľúbená činnosť a aktivita mnohých malých chlapcov. Niektorí si berú príklad zo svojho otca, ktorý tiež rád hrá futbal. Alebo len chcú byť slávni ako futbalisti v televízii.

 

Každý šport je výnimočný, pokým ho vykonávate s láskou a s nejakým cieľom. Ak vás do nejakého športu rodičia nútia a vy tam nechcete chodiť, hneď im to povedzte. Nebojte sa, nebudú sklamaní.