Pravidlá tantrických salónov

Tantra v Bratislave Tantradiamond je skvelá voľba pre každého, kto si chce dopriať nevídaný erotický zážitok a rozmaznávať svoje telo tak, ako si to zaslúži. Pri tantrických masážach nebude uspokojené len vaše fyzické telo, ale taktiež aj oslobodené energie a očistené čakry. Počas tantrických masážnych programov bude nastolený poriadok medzi všetkými aspektami vašej existencie. Medzi telom a mysľou, telom a duchom, telom a vesmírom. Všetko bude opäť vrátené do pôvodnej rovnováhy.

meditácia

Tantrické masáže sa veľmi odlišujú od bežných masáží, ktoré množstvo ľudí pozná z bežného života. Tantrické masáže sú spontánnou činnosťou bez vopred jasne a striktne určených pravidiel, ktorých by sa musela tantrická masérka alebo tantrický masér pridržiavať. Tantrický masážny program je riadený podľa zákazníka a teda je veľmi osobný a neopakovateľný. Tantrická masérka sleduje reakcie svojho klienta na podnety, ktoré svojim telom vydáva a na základe toho zostavuje tantrický masážny program tak, aby bol ako na mieru ušitý každému jednému klientovi. Žiadne dva tantrické masážne programy nebudú rovnaké, a to ani vtedy, že ich bude vykonávať rovnaká tantrická masérka, pretože klient nemusí mať náladu na to, na čo mal náladu naposledy a čo presne sa mu páčilo naposledy.

masáž

Tantrické masážne salóny sú dosť často zamieňané s verejnými domami, čo je hlavným dôvodom, prečo sú u nás skôr odsudzované ako obľúbené a navštevované. Tantrické masážne salóny majú presne stanovené pravidlá. Hlavným pravidlom je, že medzi tantrickou masérkou a jej klientom a ani medzi tantrickým masérom a jeho klientkou nesmie dôjsť k pohlavnému styku. Uspokojenie klienta alebo klientky je dosiahnuté len prostredníctvom dotykov a pohybov. Na tantrické masáže sa v dnešnej dobe objednáva vopred pomocou online rezervačného formulára na internetových stránkach.